Oferta dla FIRM


Turystyka motywacyjna - wycieczki dla pracowników

Organizujemu wycieczki integracyjne dla pracowników firm, które stale poszukują nowych sposobów na integracje i motywację pracowników, a jednocześnie poszukują nowych wrażeń i niezapomnianych doświadczeń.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez integracyjnych jak również szeroką gamę kontaktów i miejsc na organizację iprez firmowych.

Zorganizujemy dla Państwa niezapomnianą wycieczkę jedno lub kilkudniową w każdy zakątek kraju i nie tylko, zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek tego typu zawiera elementy turystyki, rekreacji, wypoczynku, zabawy  i oczywiście spotkania integracyjnego w formie biesiady, ogniska itp.. Możemy w programie umieścić elementy szkoleniowe.

Organizacja imprez firmowych

Zajmujemy sie również organizacją imprez firmowych. Celem organizowanych imprez tego typu jest dostarczenie pracownikom Państwa firmy niecodziennych atrakcji, sposobności do integracji oraz możliwości spędzenia czasu w niezobowiązującej, odprężającej atmosferze pikniku.

Imprezy organizujemy kompleksowo: catering, noclegi, koncerty, gry i zabawy, konkursy, biesiady, przejażdżki wozami konnymi, quadami, samochodami terenowymi, zorbing, pokazy ogni sztucznych, paintbal, strzelnica pneumatyczna, prowadzenie imprez, technika (nagłośnienie, scena), transport itp.

Państwo wybieracie miejsce i termin, a my wykorzystując nasze doświadczenie w organizacji imprez przygotowujemy scenariusz i kalkulacje i ... spotykamy się na imprezie

 

Gwarantujemy Państwu zastrzyk niezapomnianych emocji i wspaniałą zabawę.

Festyny i pikniki firmowe

Pikniki i festyny są bardzo popularną formą zabawy na imprezy firmowe. Nasza firma świadczy usługi w zakresie organizacji imprez plenerowych, imprez masowych, koncertów, pikników i festynów.

Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez. Posiadamy własne nagłośnienie, oświetlenie, zadaszoną estradę, agregaty prądotwórcze. Współpracujemy w niemal wszystkimi gwiazdami polskiej sceny. Zorganizujemy dla Państwa catering, zabezpieczenia techniczne, opiekę nad dziećmi. Organizujemy pokazy iluzjonistyczne, pirotechniczne, teart ognia, zorbing, dmuchańce dla dzieci, stzrelnicę pnęmatyczną, paintbal, rodeo, quady, gokarty, rajdy 4x4, przejażdżki konne, itp.

 

Tworzymy niepowtarzalne widowiska, które cieszą i bawią ludzi z różnych środowisk. Każdą imprezę traktujemy jak wyzwanie, dopasowując wszystkie jej elementy do wyznaczonych przez zleceniodawce celów.

 

Zawsze oprócz standardowych elementów każdej imprezy takich jak estrada i koncerty, oprawa gastronomiczna, atrakcje dmuchane, konkursy i pokazy tworzymy niepowtarzalny klimat i atmosferę dbając o każdy szczegół i wyspecjalizowaną logistykę całego przedsięwzięcia.